Znak Politechniki Warszawskiej

Politechnika Warszawska dysponuje aż 10 Domami Studenckimi!

Rozpocznij swoją studencką przygodę...

Witaj na stronie poświęconej Domom Studenckim Politechniki Warszawskiej!

Politechnika Warszawska posiada bogatą ofertę aż pięciu tysięcy miejsc w 10 domach studenckich:

• DS Akademik

• DS Babilon

• DS Mikrus

• DS Pineska-Tulipan

• DS Riviera

• DS Tatrzańska

• DS Ustronie

• DS Wcześniak

• DS Żaczek

Domy Studenckie Politechniki Warszawskiej znajdują się w różnych lokalizacjach, a każdy z nich posiada swój własny, unikalny klimat.

Dzięki tej stronie będziesz mógł sprawdzić, który jest najbliższy Twoim preferencjom jeszcze przed podjęciem decyzji o zamieszkaniu.

Chciałbyś zamieszkać w akademiku? Sprawdź akcję kwaterunkową w systemie kwaterunkowym.

Szukasz lokum podczas wakacji? W Domach Studenckich Politechniki Warszawskiej prowadzona jest wakacyjna akcja kwaterunkowa, w której każdy może wziąć udział.

Nie jesteś studentem Politechniki Warszawskiej i szukasz mieszkania w Warszawie? Dowiedz się więcej o Banku Miejsc.